Canlı Destek

_+

Canlı Destek

GreenEarth Cleaning Silikon Önemli Duyuru


Sayın Müşterimiz, (23.10.2015)

Firmamız 01.10.2014 tarihinden itibaren GreenEarth Cleaning LLC firmasının resmi Master Lisansı sahibi olmuştur. GreenEarth patenti; sıvı Silikon'un Kuru Temizleme makinalarında temizleme solventi olarak kullanılması ile ilgilidir.

Söz konusu patentler Türk Patent Enstitüsü nezdinde 2002/00060 ve 2001/00312 Patent numaraları ile tescil edilmiştir.

İşbu sebeple patent hakkı ödenmeden lisanssız olarak uygulanan her türlü Silikonlu Yıkama İşlemi makinelerin çeşitli ilgili ürün, evrak vb. üzerinde GreenEarth isminin kullanımı; Türkiye genelinde tespit edilen/edilecek lisanssız ve usulsüz kullanımlar GreenEarth Cleaning LLC’nin patent ve marka haklarının ihlaline sebep olacağından hukuki yaptırıma tabi olacaktır. Bu tür ihlaller, Amerika GreenEarth Cleaning LLC Hukuk Departmanı tarafından takip edilmekte ve tespitinde ilgili hukuki süreçler başlatılmaktadır.

Önemle belirtmek gerekir ki piyasada satılan Silikon ve Silikon bazlı solventlerin büyük çoğunluğunun GreenEarth işlemi için gerekli nitelikleri kapsamadığı tespit edilmiştir. Bu tür solventlerin doğuracağı problemlerden GreenEarth sorumlu değildir.

PERMAK firması her zaman yeni teknolojileri ve ürünleri kurumsal bir anlayışla daha uygun ve en doğru şekilde sunmaktadır. Talepleriniz ve sorularınız için Kuru Temizleme departmanımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,
PERMAK// CLEAN