Canlı Destek

_+

Canlı Destek

İNSAN KAYNAKLARI

Türkiye’nin hızla büyüyen sanayi ve hizmet gruplarından biri olan PERMAK Group ’un temelleri 40 yıl önce PERMAK Makine Sanayi’nin kurulmasıyla atıldı. PERMAK bugün makine, tekstil, kimya, sanayi, sistem teknolojileri, inşaat ve turizm ana iş kollarında faaliyet göstermektedir. PERMAK Grup ‘’Kurumsal Yönetim’’ İlkelerini uzun vadeli ve kalıcı başarının bir gereği olarak görmekte ve uygulamaktadır. Çalışanlar, uzun vadeli ve güvene dayalı ilişkiler kuran, iş süreçlerine enerji, dürüstlük, tecrübe ve değer katan başarılı profesyonellerdir. Vizyonumuz; müşterilerimizin değişen iş dünyasında kazanmalarını sağlayan hizmetlerin yaratılması ve sunulmasına öncülük etmektedir.

PERMAK Makina, Türk Makine endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biri olarak sektöründe lider pozisyonunu devam ettirmektedir.

PERMAK Makina, başta Endüstriyel ve Ticari Çamaşırhaneler, Tekstil Yıkama ve Terbiyeleme Sistemleri ve Buhar Üretimi, Su Isıtma ve Enerji Geri Kazanım Tesisleri olmak üzere anahtar teslimi sistem kurulumu hizmetleri üretmekte ve bu hizmetlerle ilişkili kimyasal tedariki ve teknik servis faaliyetlerini yürütmektedir. Müşteri memnuniyetini ve yüksek iş kalitesini esas alan mühendislik yaklaşımı ile tüm Türkiye, Rusya ve Türki Cumhuriyetlerde sayısız projeye imza atmış ve alanının en saygın firmaları arasında olmuştur.

KariyerNet ilanımızı görmek için tıklayın