Canlı Destek

_+

Canlı Destek

permak group
ŞİRKET PROFİLİ

PERMAK Makina , Türk makina endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biri olarak sektöründe lider pozisyonunu devam ettirmektedir. Müşterilerine sunduğu yeni teknolojiler sayesinde, Tekstil, Deri ve Yıkama Kuru Temizleme sanayinin gelişmesinde önemli katkıları olmuştur. Yurt içinde binlerce müşterisi, yurt dışında çok önemli partnerleri mevcuttur. Birçok ülkede önemli projelere imza atan PERMAK diğer ülkelerde de geniş çapta tanınmakta ve aşağıda belirtilen alanlarda faaliyet göstermektedir:

· Endüstriyel Çamaşırhane
· Hastane Tipi Çamaşırhane Tesisleri
· LMS Çamaşırhane Yönetim Sistemleri
· Kuru Temizleme Sistemleri
· PERMAK // Clean Kuru Temizleme Franchising Sistemleri
· Kimyevi Madde Satış Hizmetleri
· Deri Yağı Alma ve Terbiyeleme Sistemleri
· Tekstil Yıkama ve Terbiyeleme Sistemleri
· Triko – Çorap Yıkama ve Terbiyeleme Sistemleri
· Buhar Üretim Tesisleri
· Metal ve Yüzey Temizleme
· Su Isıtma ve Enerji Geri Kazanım Sistemleri
· EMS Enerji Yönetim Sistemleri
· Teknik Servis Hizmetleri
· Fırsat Stok Fazlası ve İndirimli Ürünler

PERMAK MAKİNA KALİTE POLİTİKASI

Verdiğimiz hizmetleri müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde planlamak ve bunda sürekliliği sağlamak. Tüm faaliyetlerimizde, müşteri ihtiyacına ve menfaatine uygunluğu esas almak. Şirketlerimiz için önemi ve büyüklüğü ne olursa olsun tüm müşterilere eşit davranmak. Müşterilere şirketlerimizle iş yapmanın güvencesini hissettirmek ve kalite felsefemizin müşterilerce anlaşılmasını sağlamak. Şirketlerimizin müşteri nezdinde ki imajını hep yüksek tutmak ve tüm çalışanların faaliyetlerinde bu prensiple hareket etmelerini sağlamak. Müşteri ile her koşulda hızlı, etkin ve doğru iletişim kurmak.

Tüm faaliyetlerimizde "yüksek iş kalitesi" temel çalışma ilkemizi esas almak ve yaptığımız işi sürekli geliştirmek. Şirket içi ve dışı eğitimlerle çalışanlarımızın “yüksek iş kalitesi” ilkesini benimsemelerini sağlamak. Mevcut normlarımız ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi şartlarına uygun halde olup bunlar tüm kademelerde uygulanmakta ve takibi yapılarak sürekli iyileştirilmektedir. Şirket çalışanlarının performansını yapılan işin kalitesi ve müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak değerlendirmek. Şirketlerimize mal ve hizmet sağlayan tedarikçilerimizin, iş ve hizmet kalite anlayışımıza paralel hareket etmelerini sağlamak ve bu kalitenin sürekliliğini takip etmek.